Kuchnia elektryczna trzon kuchenny BERTOS
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Kuchnie
Producent: Bertos
Opis produktu
Kuchnia elektryczna renomowanej włoskiej firmy BERTOS posiada 2 żeliwne płyty grzewcze o wymiarach 220 mm x 220mm i mocy 2 x 2 kW. Została również wyposażona w sześciostopniowy zakres regulacji mocy, co pozwoli na idealne przygotowanie potraw. Nowoczesny design i znakomita funkcjonalność spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | BERTOS |
| Ilość płyt grzewczych | 2 |
| Termostat | 6 stopniowa regulacja mocy |
| Moc | 2x2 kW |
| Zasilanie | 400 V |
| Szerokość całkowita | 400mm |
| Głębokość całkowita | 600 mm |
| Wysokość całkowita | 300 mm |
| Stan | bardzo dobry |
| Numer katalogowy | 002939 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |






