GASTRO SERWIS - Komis gastronomiczny


Nasz blog

Targi INTERNORGA 2018 w Hamburgu

Miło nam poinformować, że braliśmy udział w jednych z najważniejszych targów branży gastronomicznej w Europie, czyli INTERNORGA.

Wędzarnia do sklepu

Nasze wędzarnie świetnie prezentują się w sklepach mięsnych jak i supermarketach.

Targi EURO GASTRO 2017 w Warszawie

W zeszłym tygodniu, a mianowicie 5-7 kwietnia odbyła się w Warszawie w halach targowych MT Polska, największa i najważniejsza wystawa sprzętu gastronomicznego i zaplecza kuchennego w Polsce. W trakcie tych trzech dni odbyło się masę atrakcji.

FREGATA Darłówko Zachodnie

Pierwszą większą realizację zakończyliśmy niedawno w Darłówku. W tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości Państwo Kliber od wielu lat prowadzą Dom Gościnny FREGATA.

Targi FOOD TO GO w Amber Expo Gdańsk 2017

W dniach 8-9.02.2017 r. odbyły się targi wyposażenia i produktów dla gastronomii Food-to-Go w Gdańsku. Była to już 7 edycja tych targów organizowanych w tym roku w hali AmberExpo.

MISTRZOWSKIE ŻEBERKA OD GASTRO SERWIS

Mieliśmy przyjemność bycia uczestnikiem Mistrzostw BBQ Związku miast bałtyckich i Otwartych mistrzostw Polski w BBQ. Zajęliśmy 3 miejsce w Mistrzostwach Europy krajów Nadbałtyckich w BBQ w kategorii żeberka oraz pomogliśmy pobić rekord Guinessa.

JAKI PIEC KONWEKCYJNO PAROWY WYBRAĆ ?

Każdy przed zakupem pieca konwekcyjno parowego powinien sobie zadać to pytanie. A my w tym krótkim poradniku ułatwimy Wam wybór, przed którym stoi każdy właściciel punktu gastronomicznego. Na początek musimy ustalić czy piec ma mieć zasilanie gazowe cz

FUNDACJA FIRMA RODZINNA

Mamy przyjemność poinformować naszych klientów i partnerów biznesowych, że od kilku dni nasza firma została przyjęta do grona Fundacji Firm Rodzinnych. To dla nas wielkie wyróżnienie a dla kontrahentów firmy pewność, że wyróżnia nas etyka działania, najwy