GASTRO SERWIS - Komis gastronomiczny


FREGATA Darłówko Zachodnie

Pierwszą większą realizację zakończyliśmy niedawno w Darłówku. W tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości Państwo Kliber od wielu lat prowadzą Dom Gościnny FREGATA.

FREGATA Darłówko Zachodnie 2017 to będzie bardzo dobry rok! Wskazuje na to zaangażowanie naszych klientów w przygotowania do nowego sezonu letniego. Pierwszą większą realizację zakończyliśmy niedawno w Darłówku. W tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości Państwo Kliber od wielu lat prowadzą Dom Gościnny FREGATA. Uruchomili swój pensjonat jako jedni z pierwszych w branży, a piękne widoki, czysta plaża oraz wspaniały mikroklimat sprzyjają rozwojowi olbrzymiej pasji z jaką prowadzą FREGATĘ.

Dzięki temu DOM ten wyróżnia się komfortowymi miejscami noclegowymi i rewelacyjną, domową kuchnią. W tym roku Państwo Kliber postanowili wymienić całą zmywalnię i przeprowadzić generalny remont budynku. Wszystkie meble ze stali nierdzewnej, zamówione pod wymiar w naszej firmie, wykonaliśmy jak zwykle z wielką rzetelnością i pieczołowitością. Szafa przelotowa, szafa magazynowa, zlew 2 komorowy, stół załadowczy, blat podwieszany do zmywarki, półka perforowana z dodatkowymi odpływami i okienko do zwrotu naczyń były niestandardowe. Nasi fachowcy nie tylko nie przestraszyli się tego wyzwania, ale dodało im ono skrzydeł,ponieważ uwielbiamy trudne wyzwania. Wymiany, na profesjonalną zmywarko-wyparzarkę kapturową firmy Electrolux, doczekała się również stara zmywarka,. Nie ulega wątpliwości, że znacznie przyspieszy ona pracę i uczyni ją przyjemniejszą i łatwiejszą. Podwójne ścianki komory myjącej wygłuszają hałasy, a dodatkowe pompy wspierają mycie i płukanie naczyń.

Również meble, w całości zostały wykonane ze stali kwasoodpornej AISI 304, ułatwią utrzymanie czystości i porządek w miejscu pracy.

Zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca i spędzenia wielu rodzinnych wczasów w cudownej atmosferze stworzonej przez Państwa Klieber. Adres strony internetowej http://www.fregata.darlowo.pl/pl

oraz kilka zdjęć z realizacji:

fregata 2017 fregata 2017

fregata 2017 fregata 2017

fregata 2017

Czekamy na kolejne wyzwania!

Inne wpisy

Targi INTERNORGA 2018 w Hamburgu

Miło nam poinformować, że braliśmy udział w jednych z najważniejszych targów branży gastronomicznej w Europie, czyli INTERNORGA.

Wędzarnia do sklepu

Nasze wędzarnie świetnie prezentują się w sklepach mięsnych jak i supermarketach.

Targi EURO GASTRO 2017 w Warszawie

W zeszłym tygodniu, a mianowicie 5-7 kwietnia odbyła się w Warszawie w halach targowych MT Polska, największa i najważniejsza wystawa sprzętu gastronomicznego i zaplecza kuchennego w Polsce. W trakcie tych trzech dni odbyło się masę atrakcji.