GASTRO SERWIS - Komis gastronomiczny


Targi INTERNORGA 2018 w Hamburgu

Miło nam poinformować, że braliśmy udział w jednych z najważniejszych targów branży gastronomicznej w Europie, czyli INTERNORGA.

Było to dla nas ogromne przeżycie i wynieśliśmy z niego ogromny bagaż informacji, którym chcemy się teraz z wami podzielić.

Targi Internorga to najstarsze od 1921 roku i największe targi w Europie oraz jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających można zapoznanać się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży, jest to też okazja do nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych. W tym roku Postanowiliśmy, że też dołączymy do tego grona i przedstawiliśmy naszą ofertę wędzarek, szaf grzewczych, grillów i mebli gastronomicznych, mimo iż mieliśmy tak liczną konkurencję nasz sprzęt został zauważony i cieszył się dużym zainteresowaniem pośród innych firm, jak i osób indywidualnych.


Jesteśmy zadowoleni, że godnie reprezentowaliśmy nasz kraj ze swoim autorskim sprzętem gastronomicznym, lecz również sami wynieśliśmy dużo informacji, ponieważ towarzyszyły nam takie firmy jak PALUX, GRAM, GAZI czy jeszcze UNOX, więc mieliśmy od kogo czerpać inspirację i pomysły na nowe innowację, które pomogą nam w dalszym rozwijaniu i produkcji sprzętu gastronomicznego, który zadowoli nie jedną osobę oraz będzie używany przez renomowane restauracje i wybitnych szefów kuchni.

Na koniec zapraszamy na naszego instagrama, facebooka i zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na youtube.

https://www.instagram.com/gastroserwis/

https://www.facebook.com/Gastroserwiseu/

https://www.youtube.com/channel/UCmnBXo1QLv5PL6UqMHOV3Ew/featured

Zdjęcia z targów

Inne wpisy

Wędzarnia do sklepu

Nasze wędzarnie świetnie prezentują się w sklepach mięsnych jak i supermarketach.

Targi EURO GASTRO 2017 w Warszawie

W zeszłym tygodniu, a mianowicie 5-7 kwietnia odbyła się w Warszawie w halach targowych MT Polska, największa i najważniejsza wystawa sprzętu gastronomicznego i zaplecza kuchennego w Polsce. W trakcie tych trzech dni odbyło się masę atrakcji.

FREGATA Darłówko Zachodnie

Pierwszą większą realizację zakończyliśmy niedawno w Darłówku. W tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości Państwo Kliber od wielu lat prowadzą Dom Gościnny FREGATA.