GASTRO SERWIS - Komis gastronomiczny


Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz do odwiedzenia Naszego stoiska A48!

Będziemy tam razem z wami.
Zaprezentujemy ekologiczne komory wędzarnicze, grille cateringowe, szafy grzewcze i meble technologiczne ze stali nierdzewnej własnej produkcji.
Na naszym stoisku znajdziecie używane piece do pizzy, zmywarki, piece konwekcyjno - parowe i wiele wiele innych super produktów.


Targi EuroGastro są od 21 lat wiodącą imprezą targową na rynku HoReCa w Polsce.
Mają międzynarodowy charakter, gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających profesjonalistów z branży,
a także znamienitych szefów kuchni, cukierników i osobowości kulinarne oraz światowej sławy ekspertów ds. kawy, baristów i barmanów.

targi eurogastro 2016 2017
Kompleksowość – 5 sektorów tematycznych:
-wyposażenie zaplecza kuchennego restauracji: sprzęt, meble i akcesoria, środki czystości, odzież robocza, systemy komputerowe i usługi konsultacyjne
- żywność i napoje dla gastronomii, cukiernictwo i lodziarstwo: świeże i mrożone produkty i półprodukty oraz dodatki niezbędne do tworzenia potraw, wypieków i deserów w lokalach gastronomicznych
- kawa: pełen zakres urządzeń i produktów do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy
- drink & bar: mocne alkohole, wina, nalewki, piwa, sprzęt i akcesoria, produkty i półprodukty niezbędne do przyrządzania drinków
- wyposażenie sal restauracyjnych i barów: zastawa i bielizna stołowa, meble i elementy dekoracji wnętrz.

Impreza realizowana jest przy wsparciu najważniejszych stowarzyszeń i instytucji oraz we współpracy z prestiżowymi czasopismami i portalami branżowymi.
Nieodłączną częścią EuroGastro są prestiżowe konkursy kulinarne organizowane przez wybitnych mistrzów kulinarnych oraz Olimpiada Kawy® pod patronatem SCAE (Speciality Coffee Association of Europe).
Targom towarzyszy bogaty program branżowych warsztatów i szkoleń oraz merytorycznych spotkań biznesowych dla menadżerów.

targi eurogastro 2016 2017

ATRAKCJE:


Targi EuroGastro znane są ze spektakularnych pokazów, a także prestiżowych konkursów. Każdego roku można spotkać tu znanych szefów kuchni i kucharzy, cukierników, baristów, a także barmanów. Już od kilku lat Targom EuroGastro towarzyszą, często o międzynarodowym zasięgu - konkursy baristów, konkursy kulinarne, a także festiwale, jak np. Festiwal Kuchni Greckiej.

targi eurogastro 2016 2017

Ważne informacje

* Wszystkie trzy dni targów, to dni branżowe
* Wstęp na targi jest odpłatny, a zwiedzających obowiązuje rejestracja
* W taragch mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie
* Rejestracja polega na wypełnieniu formularza i pozostawieniu danych teleadresowych on-line lub na miejscu

Inne wpisy

Targi INTERNORGA 2018 w Hamburgu

Miło nam poinformować, że braliśmy udział w jednych z najważniejszych targów branży gastronomicznej w Europie, czyli INTERNORGA.

Wędzarnia do sklepu

Nasze wędzarnie świetnie prezentują się w sklepach mięsnych jak i supermarketach.

Targi EURO GASTRO 2017 w Warszawie

W zeszłym tygodniu, a mianowicie 5-7 kwietnia odbyła się w Warszawie w halach targowych MT Polska, największa i najważniejsza wystawa sprzętu gastronomicznego i zaplecza kuchennego w Polsce. W trakcie tych trzech dni odbyło się masę atrakcji.

FREGATA Darłówko Zachodnie

Pierwszą większą realizację zakończyliśmy niedawno w Darłówku. W tej urokliwej, nadmorskiej miejscowości Państwo Kliber od wielu lat prowadzą Dom Gościnny FREGATA.