Lada chłodnicza Rapa LB1 201/107
Cena:
6 800,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Urządzenia chłodnicze i mroźnicze
Opis produktu
Wyposażenie dodatkowe
Układ chłodniczy
- System automatycznego odparowania skroplin
- System osuszania szyb
- Urządzenie bez agregatu
- Zabezpieczenie parownika powłoką ochronną.
- Zawór rozprężny R404a / R452a - dostępność i cena po uzgodnieniu
Korpus
- Komplet 4 kół ze stopą regulowaną
- Korpus ze stali nierdzewnej
- Malowanie korpusu na indywidualny kolor RAL wybrany przez klienta
- Nakładka na blat pod kasę lub wagę ze stali nierdzewnej „szlif”
- Zamówienie i montaż dodatkowego podwójnego gniazda elektrycznego
- Zamówienie lady bez podwójnego gniazda elektrycznego
- Zmiana miejsca montażu podwójnego gniazda elektrycznego - lewa strona urządzenia
Blat
- Stal nierdzewna "szlif", poszerzany
- Stal nierdzewna "płótno"
- Stal nierdzewna "płótno", poszerzany
- Granit - kamień naturalny (może nieznacznie się różnić odcieniem)
- Granit, poszerzany
Ekspozycja
- Pochyłe dno części ekspozycyjnej (tylko dla głębokości 107 cm)
- Półka ze szkła hartowanego w części ekspozycyjnej
- Przegroda ekspozycji stała ze szkła hartowanego
Przechowalnik
- Przegroda stała przechowalnika
- Półka niechłodzona pod przechowalnikiem obok agregatu
Akcesoria
- Deska do krojenia
- Filtr przeciwpyłkowy
- Kaskada ze stali nierdzewnej „lustro” - głębokość 33 cm
- Półka frontowa dla klienta - reling
- Przegroda ekspozycji z tworzywa sztucznego PET - ruchoma
- Przegroda ekspozycji ze szkła hartowanego - ruchoma
- Rejestrator temperatury USB - bezprzewodowy
- Zasłona nocna z tworzywa sztucznego PET
| PARAMETR | WARTOŚĆ |
| Model | A2 201/82 |
| Długość | 201 cm |
| Długość ekspozycji | 193 cm |
| Głębokość | 82 cm |
| Głębokość ekspozycji | 40,5 cm |
| Wysokość | 122 cm |
| Wysokość ekspozycji | 18 cm |
| Numer katalogowy |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |
Produkty podobne
26 500,00 zł
Zobacz szczegóły





