Łuskarka do lodu Ziegra
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Urządzenia chłodnicze i mroźnicze
Opis produktu
Łuskarki do lodu znajdą zastosowanie w branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz laboratoryjnej. Najczęściej znajdują zastosowanie w sklepach spożywczych, w których sprzedaje się określony rodzaj produktów, np. świeże ryby. Zadaniem łuskarek do lodu jest wytwarzanie lodu w postaci podłużnych płatków (często nazywanych płatkami śniegowymi). Kruszony lód wykorzystuje się najczęściej do wykładania tac, na których wyeksponowane są owoce morza czy ryby. Łuskarka Ziegra UBE 760 jest w stanie wyprodukować do 760 kg łusek na dobę.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | Ziegra |
| Model | Ube 760 |
| Wydajność | 760 kg/dobę |
| Czynnik chłodniczy | R404a |
| Moc | 2,7 kW |
| Zasilanie | 400 V |
| Waga | 290 kg |
| Szerokość całkowita | 800 mm |
| Głębokość całkowita | 700 mm |
| Wysokość całkowita | 1410 mm |
| Stan | bardzo dobry |
| Numer katalogowy | 002763 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |






