Zmywarka kapturowa Asber
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Zmywalnia
Producent: Asber
Opis produktu
Zmywarka kapturowa Asber TECH-H500 HP W B DD
| Parametr | Wartość |
| Sterowanie | Cyfrowe |
| Cykle mycia | 3 cykle: 55” / 75” / 120” |
| Cykl ciągły | Zatrzymywany manualnie |
| Pojemność zbiornika wanny | 45 l |
| Moc grzałek wanny | 4,5 kW |
| Pojemność bojlera | 7 l |
| Moc grzałek bojlera | 12 kW |
| Pompy myjące | 2 szt. |
| Moc pomp myjących | 1,2 kW |
| Zużycie wody do płukania | 3 l/płukanie |
| Dozowniki | Nabłyszczacza i płynu myjącego |
| Wyposażenie | 2 kosze CP-16/18, 1 kosz CT-10, 8 pojemników na sztućce CU-7 |
| Temperatury | Mycie 60°C, wyparzanie 90°C |
| Systemy bezpieczeństwa | Wyłącznik bezp. kaptura, zawór zwrotny, termostat bezp, sys. THERMO STOP (min. 85°C) |
| Zwyrównawczy | Tak |
| Pompa płucząca | Tak |
| Pompa spustowa | Tak |
| Max. wysokość wsadu | 420 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 675 x 675 x 1440 mm |
| Wydajność | 65 koszy/h |
| Moc całkowita | 17,1 kW |
| Zasilanie | 380 V – 50 Hz |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Numer katalogowy | 003141 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |
Produkty podobne
5 900,00 zł
Zobacz szczegóły






