Zmywarka wypażarka gastronomiczna kapturowa Electrolux WT60E
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Zmywalnia
Opis produktu
Zmywarka z serii Electrolux Professional dostarcza nieprześcignione opcje mycia i płukania.
Podwójna ścianka kaptura zapewnia bardzo cichą pracę urządzenia co czyni pracę bardziej komfortową.
Zmywarka posiada funkcję samoczyszczenia, po uruchomieniu całkowicie spuszcza wode z zbiornika czyszczącego i pompy czyszczącej następnie przeprowadzane jest 6 cyklowe płuknie w celu delikatnego i dokładnego umycia całej komory. Po zakończeniu woda zostaje spuszczona a komora oszusza się aby uniknąć rozprzestrzeniania się bakterii.
Wzmacniacz pompy płukania podnosi cisnienie wody do 6 barów podczas gdy temperatura pozostaje niezmienna 84°C. Wylot płukania zapewnia stałe ciśnienie wody i temperatury płukania.
Zmywarka posiada program diagnostyczny wyświetlajacy błędy na wyświetlaczu.
Zmywarka wyprodukowana przez firmę Electrolux z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem na rynku. Dzięki temu kupują Państwo produkt najwyższej jakości.
Urządzenie w całości wykonane ze stali kwasoodpornej w tym ramiona myjące wewnątrz komory.
Łatwe mycie wewnętrznych częsci bez potrzeby wyciągania elementów i demontażu ruchomych elementów.
Spełnia wszelkie wymogi sanepidu.
DANE TECHNICZNE
| Parametr | Wartość |
| Producent | Electrolux |
| Model | WT60 |
| Temperatura mycia | +55 – +65 °C |
| Temperatura wyparzania | +80 – +90 °C |
| Ilość cykli mycia | 3 |
| Cykle mycia | 30 s / 60 s / 180 s |
| Czas wyparzania | 16 s |
| Zużycie wody | 3,8 l na program |
| Moc | 10,6 kW |
| Zasilanie | 400 V |
| Szerokość całkowita | 756 mm |
| Głębokość całkowita | 760 mm |
| Wysokość całkowita | 1500 mm |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Numer Katalogowy |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |



