Mieszałka miesiarka planetarna mikser do ciasta
Cena:
7 500,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Obróbka mechaniczna
Opis produktu
Urządzenie idealnie nadaje się do wyrabiania ciast ciężkich i lekkich, np pizzy, ciasta, pieczywa lub na pierogi. Wszystkie elementy które mają styczność z żywnością wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzieża o pojemności 20 l pozwala na przygotowanie większej ilości ciasta, co pozwala nam na oszczędzenie czasu.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | BRAGE |
| Model | V - 20D |
| Pojemność dzieży | 20 l |
| Wyjmowana dzieża | tak |
| Regulacja prędkości mieszania | płynna |
| Moc | 550 W |
| Zasilanie | 400 V |
| Waga | 150 kg |
| Szerokość całkowita | 450 mm |
| Głębokość całkowita | 600 mm |
| Wysokość całkowita | 900 mm |
| Stan | bardzo dobry |
| Numer katalogowy | 001960 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |







