Stół roboczy z szufladą stanowisko robocze
Cena:
390,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Stoły robocze
Opis produktu
Przedmiotem aukcji jest stół roboczy z szufladą o wymiarach 350x600x330 mm. Wyposażony w blat oraz szufladę o wymiarach 250x350x130 mm. Stół został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | SENKING |
| Linia | 600 |
| Wymiary szuflady | 250x350x130 mm |
| Szerokość całkowita | 350 mm |
| Głebokość całkowita | 600 mm |
| Wysokość całkowita | 330 mm |
| Stan | Używany |
| Numer katalogowy | 001715 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |







