Okap gastronomiczny przyścienny 800x700x580 mm
Cena:
2 390,00 zł
cena netto / + zw. VAT
cena netto / + zw. VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Okapy wentylacyjne
Opis produktu
Okap przyścienny o wymiarach 800x700x580 mm. Wykonany w całości ze stali nierdzewnej dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Otwór na turbinę | Ø 200 |
| Szerokość całkowita | 800 mm |
| Głębokość całkowita | 700 mm |
| Wysokość całkowita | 580 mm |
| Numer katalogowy | 002485 |
| Stan | używany |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |






