Taśmociąg przenośnik taśmowy podajnik transporter nierdzewny
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Taśmociągi
Producent: Gastro Serwis
Film na Youtube: Zobacz film
Opis produktu
Przenośniki taśmowe przeznaczone znajdują zastosowanie zarówno do prac lekkich (produkty o niewielkich gabarytach transportowane luzem lub w opakowaniach) jak i ciężkich (transport materiałów sypkich: składowiska, elewatory, place budów). Stosowane są do transportu ładunków drobnicowych takich jak kartony, skrzynki, worki oraz znajdują zastosowanie w liniach montażowych, w pracach magazynowych, w rolnictwie itp.
Konstrukcja nośna(budowa) transportera taśmowego wykonana jest ze stali kwasoodpornej AISI 304.
Regulacja do wypoziomowania znajduje się na stopkach urządzenia.
Taśma wykonana z materiału PVC.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | GASTRO SERWIS |
| Model | PT450 |
| Rok produkcji | 2015 |
| Grubość taśmy | 2 mm |
| Prędkość taśmy | 0,07 m/s |
| Obciążenie | testowane na 250 kg |
| Zakres temperatur pracy | od -10 °C do +70 °C |
| Moc | 0,04 kW |
| Zasilanie | 400 V |
| Szerokość całkowita | 4550 mm |
| Głebokość całkowita | 870 mm |
| Wysokość całkowita | 900 mm |
| Waga | około 140 kg |
| Stan | nowy |
| Wyposażenie standardowe | taśma wykonana z materiału PVC, stabilna konstrukcja wykonana z profili 50x50 mm, stopki wahliwe z regulacją wypoziomowania |
| Wyposażenie opcjonalne | -------- |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |











