Maszyna automat do lodów włoskich miękkich
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Maszyny do lodów
Producent: Brak producenta
Opis produktu
Automat do lodów włoskich miękkich zawiera pompy napowietrzające z regulacją.
Stan maszyny jest bardzo dobry i pozwala na robienie pysznych lodów włoskich.
Kółka na których stoi automat zapewniają pełną mobilność. Wykonana ze stali nierdzewnej. Maszyna posiada funkcje mycia.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | Bergboms |
| Pojemność zbiorników na masę | 2x 10 L |
| Rodzaj smaku lodów | 2 + mix |
| Zasilanie | 400 V |
| Szerokość całkowita | 740 mm |
| Głebokość całkowita | 780 mm |
| Wysokość całkowita | 1580 mm |
| Stan | bardzo dobry |
| Wyposażenie standardowe | maszyna na kółkach, dwa wskaźniki temperatury, pompy napowietrzające z regulacją, |
| Wyposażenie opcjonalne | |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |
Produkty podobne
38 500,00 zł
Zobacz szczegóły
























