Krajalnica do wędlin i sera Bizerba
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Krajalnice
Producent: Bizerba
Opis produktu
Krajalnica firmy Bizerba jest rozsądnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych i sklepów spożywczych, jest zaprojektowana tak, aby działała konsekwentnie i niezawodnie, za każdym razem gdy jej potrzebujesz. Jej niewątpliwą zaletą jest wydajna praca, dlatego czynności wykonywane z jej pomocą nie zajmą użytkownikowi urządzenia dużo czasu. Urządzenie świetnie sprawdzające się w krojeniu wszelkich rodzajów wędlin, takich jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięsa, steki, a także żółty ser.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | Bizerba |
| Model | VS 8 |
| Średnica tarczy | 330 mm |
| Zasilanie | 400 V |
| Szerokość całkowita | 550 mm |
| Głębokość całkowita | 600 mm |
| Wysokość całkowita | 420 mm |
| Numer katalogowy | 000792 |
| Stan | bardzo dobry |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |





