Miesiarka do farszu, mięsa, surówek i sałatek
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Mieszałki do mięs
Producent: Electrolux
Opis produktu
Wolnostojąca miesiarka do mięsa, farszu, surówek i sałatek jest przeznaczona do małych zakładów produkcji mięsnej oraz lokali gastronomicznych.
Pozwala na szybkie i sprawne mieszanie i wyrabianie mięsa, drobiu, ryb, różnego rodzaju farszów, surówek i sałatek, także wielu innych składników. Bardzo prosta w obsłudze i czyszczeniu.
| Parametr | Wartość |
| Wysokość | 1200 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Pojemność misy | ok. 50–60 l |
| Zasilanie | 400 V / 50 Hz / 3 fazy |
| Moc silnika | 3,0 kW |
| Materiał | Stal nierdzewna AISI 304 |
| Typ dzieży | Stała – brak funkcji uchylania |
| Koła transportowe | Tak, 4 szt., ułatwiające przemieszczanie urządzenia |
| Sterowanie | Manualne – docisk + elementy blokujące (czerwony uchwyt, 2 czarne pokrętła) |
| Numer katalogowy |
Wysokość 1200 mm
Szerokość 1300 mm
Głębokość 600 mm
-
Pojemność całkowita misy: ok. 50–60 litrów
-
Zasilanie: 400 V / 50 Hz / 3 fazy
-
Moc silnika: 3,0 kW
-
Materiał: stal nierdzewna (AISI 304)
-
Typ dzieży: stała – brak funkcji uchylania
-
Koła transportowe: tak, 4 szt., przystosowane do przemieszczania urządzenia
-
Sterowanie: manualne – docisk i elementy blokujące z przodu (czerwony uchwyt, dwa czarne pokrętła)
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |




