Klimatyzatory kasetonowe LGG INNEKLIMAT TopLine
Cena:
950,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Urządzenia używane
Opis produktu
Klimatyzatory szwedzkiej firmy LGG INNEKLIMAT z serii TopLine, przeznaczone na części lub do naprawy.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | LGG Inneklimat |
| Model | TopLine 1x SK22 2xSK52 |
| Przeznaczenie | do biur, pokoi, restauracji, itp. |
| Przepływ powietrza | SK52 1500 m3/h, SK22 710 m3/h |
| Moc | SK22 3kW, SK55 7kW |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary montażowe | SK22 600x600x280 mm SK52 800x800x280 mm |
| Szerokość całkowita | SK22 670mm SK52 965mm |
| Głębokość całkowita | SK22 670mm SK52 965mm |
| Wysokość całkowita | SK22 330mm SK52 335mm |
| Stan | uszkodzony |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |









