Myjka odkażająca Solo Rescue Granuldisk do kasków strażackich
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Pozostałe urządzenia gastronomiczne
Opis produktu
Unikalny system Solo Rescue® wyposażony jest w obrotowy kosz, który umożliwia strumieniom wody dotarcie i odkażenie nawet w ciasnych, a czasem trudno dostępnych przestrzeniach, takich jak pomiędzy tylną płytą a cylindrami.
Wyczyść sprzęt w mniej niż 10 minut
Solo Rescue oferuje najłatwiejszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób czyszczenia zanieczyszczonych aparatów oddechowych, masek twarzowych, hełmów, butów i rękawic. Można wybrać pomiędzy 3-minutowym cyklem dla rękawic i butów lub 8-minutowym cyklem dla aparatów oddechowych, masek twarzowych i hełmów. Ma zdolność czyszczenia do 14 aparatów oddechowych (łącznie z maską), 56 masek twarzowych, 21 hełmów, 60 butów i 120 par rękawic na godzinę. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami prania producenta.
Zoptymalizowany proces czyszczenia
Celem było opracowanie zdrowszego sposobu odkażania SCBA i innego sprzętu ochronnego z niebezpiecznych toksyn i czynników rakotwórczych, głównie cząstek WWA. Unikalny system Solo Rescue wyposażony jest w obrotowy kosz, który umożliwia strumieniom wody dotarcie nawet do najbardziej niedostępnych części sprzętu. Aby zmaksymalizować rezultaty, zalecamy stosowanie detergentu ProBlend SCBA*, opracowanego specjalnie wspólnie z Solo Rescue wyłącznie w celu maksymalizacji wyników czyszczenia zanieczyszczonego sprzętu SCBA.
Urządzenie używane po pełnym serwisie.
| Funkcja | Opis |
| Ochrona zdrowia | Minimalizuje kontakt strażaków z toksycznymi substancjami i cząstkami |
| Oszczędność czasu | Cykl odkażania trwa tylko 8 minut (ręczne czyszczenie zajmuje do 30 minut) |
| Prosta obsługa | Wystarczy załadować sprzęt i wybrać jeden z 2 programów |
| Dokładne czyszczenie | Dociera do trudnych miejsc, np. za płytą tylną SCBA |
Specyfikacja techiczna
| PARAMETR | Wartość |
| Zasilanie | 208 V / 240 V, 3-fazowe, 60 Hz, 40 A |
| Zaopatrzenie w wodę | Zimna lub gorąca (5–40°C), 3–10°dH |
| Wymiary (zamknięte) | 1025 x 887 x 1744 mm (szer. x gł. x wys.) |
| Wymiary (otwarte) | 1025 x 1316 x 2084 mm |
| Zawartość zestawu | Kosz z uchwytami na SCBA, rękawice, kaski i buty |
| Temperatura wody | 41–104°F (5–40°C) |
| Waga (opcjonalnie) | - |
Wydajność czyszczenia (na godzinę)
| Rodzaj sprzętu | 1 wkładka | 2 wkładki |
| SCBA | Do 14 aparatów (2 na cykl) | — |
| Hełmy | Do 30 kasków | Do 60 kasków |
| Rękawice | Do 60 par | Do 120 par |
| Buty | Do 20 par | Do 40 par |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |







