Zmywarka podblatowa do szkła, naczyń i sztućców.
Cena:
4 500,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Zmywalnia
Opis produktu
| Parametr | Wartość |
| Cykle mycia | 6 cykli: 90 / 120 / 180 / 60 / 180 / 360 sek. |
| Zużycie wody | 2,5 – 7 litrów na cykl |
| Drzwi | Podwójna powłoka, wyłącznik bezpieczeństwa, zawór zwrotny |
| Wykonanie | Zmywarka ze stali nierdzewnej |
| Pompa | Pompa płucząca + pompa spustowa |
| Wysokość naczynia | Do 340 mm |
| Kosz | 400 x 400 mm |
| Ramiona | 2 ramiona myjące/płuczące |
| Dozowniki | Wbudowany nabłyszczacza i detergentu |
| Moc | 3,25 kW |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz, jednofazowe |
| Wymiary zewnętrzne | 450 x 550 x 720 mm |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |



