Blat neutralny 300 x 590 x 485 mm
Cena:
350,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Stoły robocze
Opis produktu
Gastronomiczne stanowisko neutralne, czyli płyta robocza służy do wykonywania prac w kuchniach restauracji i nie tylko. Przymocowane gumowe nóżki zapewnią stabilność i wygodę pracy. Blat posiada dwie pojemne szuflady i wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Linia | 600 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Szerokość obszaru roboczego | 295 mm |
| Głębokość obszaru roboczego | 540 mm |
| Szerokość całkowita | 300 mm |
| Głębokość całkowita | 590 mm |
| Wysokość całkowita | 485 mm |
| Stan | bardzo dobry |
| Nr katalogowy | 001716 |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |






