STÓŁ ROBOCZY ZE STALI NIERDZEWNEJ Z PÓŁKĄ
Cena:
2 400,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Stoły robocze
Opis produktu
Stół wykonany w całości ze stali nierdzewnej z rantem blatu oraz półki o wysokości 50 mm.
Produkt spełnia wszystkie normy stawiane przez przemysł spożywczy oraz wytyczne instytucji nadzorujących.
| DANE TECHNICZNE | |
| Szerokość całkowita | 980 mm |
| Głębokość całkowita | 755 mm |
| Wysokość całkowita | 840 mm |
| Regulowane nóżki | tak |
| Numer katalogowy | 002971 |
| Stan | bardzo dobry |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |



