Szybkoschładzarka zamrażarka szokowa Metos 8x GN
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Szybkoschładzarki / Szokówki / Chillery
Producent: Metos
Opis produktu
Schładzarka szokowa to urządzenie służące do szybkiego schładzania lub zamrażania przygotowanych potraw. Znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych i kuchniach zbiorowego żywienia. Dzięki szybkoschładzarce nie ma możliwości na rozwijanie się bakterii wewnątrz potraw, ponieważ są one zwalczane poprzez szybką zmianę temperatury. Szybko schłodzone danie zachowuje naturalny kolor, aromat i walory smakowe. Urządzenia przystosowane są do pojemników gastronomicznych GN1/1 co umożliwia wygodne i szybkie przełożenie pojemnika bezpośrednio z pieca czy piekarnika do schładzarki szokowej.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Producent | Metos |
| Model | BC 081 AF-P |
| Zakres temperatury | do -25 °C |
| Funkcje pracy | mrożenie szokowe komory do -18 °C, mrożenie szokowe produktu do -18 °C, schładzanie komory do +3 °C, schładzanie produktu do +3 °C, głębokie mrożenie, własny program |
| Pojemność komory | 8 pojemników GN 1/1 |
| Czynnik chłodniczy | R404a |
| Rodzaj obiegu powietrza | dynamiczne chłodzenie (wentylator) |
| Wskaźnik temperatury | tak |
| Regulacja temperatury | tak |
| Półki | przystosowane do pojemników GN |
| Moc | 300 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Szerokość całkowita | 790 mm |
| Głębokość całkowita | 800 mm |
| Wysokość całkowita | 1750 mm |
| Numer katalogowy | 002136 |
| Stan | używany |
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |









