Zmywarka GRANULDISK Granule Flexi
Cena:
45 000,00 zł
cena netto / + 23% VAT
cena netto / + 23% VAT
Masz pytania?
Zapytaj naszego doradcy:
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 / 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.com |
Dostępność: Dostępne
Termin wysyłki: do 48 godzin
Masz pytania o produkt? Napisz do nas
Kategoria: Zmywalnia
Opis produktu
Oto szczegółowe parametry techniczne zmywarki Granuldisk Granule Flexi:
| Parametr | Wartość |
| Szerokość | 850 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 1750 mm |
| Maksymalna moc | 12 kW |
| Jednorazowe mycie | do 4 pojemników GN 1/1 (200 mm) |
| Mycie garnków | do głębokości 700 mm |
| Wydajność | do 96 pojemników GN 1/1 / h |
| Podłączenie wody – temperatura | 55–65°C (ciepła woda) |
| Twardość wody | 3–10 °dH |
| Ciśnienie | 1–6 bar |
| Przepływ | 15 l/min |
| Przyłącze | G ½” BSP żeńskie |
| Odpływ – średnica | 32 mm |
| Odpływ – wysokość od podłogi | 208 mm |
| Odpływ – minimalna wydajność | 50 l/min |
| Numer katalogowy |
Granuldisk Granule Flexi – profesjonalna zmywarka do garnków i pojemników GN!
Szukasz skutecznego rozwiązania do mycia garnków, blach i pojemników gastronomicznych? Granuldisk Granule Flexi to idealny wybór! Ta nowoczesna zmywarka granulatowa zapewnia maksymalną efektywność i oszczędność czasu, eliminując potrzebę ręcznego szorowania.
Malwina Łukowicz
Doradca handlowy
| Telefon: | 739 624 794 | 503 178 525 |
| E-mail: | malwina@gastro-serwis.eu |
Krzysztof Lancewicz
Doradca techniczno-handlowy
| Telefon: | 505 171 321 |
| E-mail: | krzysztof@gastro-serwis.eu |









